Obligo S.A.

Obligo S.A.

Kancelaria Adwokacka OBLIGO & Krauss posiada tytuł Lidera Usług Prawnych oraz co roku bierze udział w ogólnopolskim Rankingu Kancelarii Adwokackich organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. W 2016 r. zajęła 1 miejsce w regionie łódzkim oraz znajdowała się w pierwszej 100 w skali kraju.

Jest częścią Grupy Kapitałowej OBLIGO, w skład której wchodzi również profesjonalne biuro windykacji należności Obligo S.A.

Kancelaria rozwija się dynamicznie, zatrudnia wielu adwokatów, radców prawnych, aplikantów zawodów prawniczych oraz absolwentów kierunków prawniczych, podczas gdy na początku jej istnienia pracowały jedynie dwie osoby. Pracują oni w nowoczesny sposób – w zespołach prawniczych, dzieląc się wzajemnym doświadczeniem.

Od momentu powstania przeprowadzono ponad 30.000 postępowań sądowych i egzekucyjnych.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, skorzystaj z formularza, zadzwoń lub wyślij email. Wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.