Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Administratorem Danych jest Polska Wywiadownia Gospodarcza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą pod adresem: ul. Batalionów Chłopskich 21, 05-250 Radzymin, REGON: 364278911.

2. Zakres danych zbieranych podczas korzystania z serwisu obejmuje: adres email, nr IP, treść zapytania (ew. niewymagane imię i nazwisko o ile podano w treści).

3. Dane zbierane są w celu rozpatrzenia zapytania, statystycznym oraz technicznym, a ich podanie jest dobrowolne.

4. Zamieszczone dane osobowe nie będą udostępniane stronie trzeciej ani odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 i 10 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pozyskane dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom ani profilowaniu i będą przechowywane do 6 miesięcy.

5. Kontakt zwrotny będzie realizowany za pomocą adresu email, pozostawionego w formularzu.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia RODO).

Inspektor Ochrony Danych w Polskiej Wywiadowni Gospodarczej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest dostępny pod numerem telefonu: +48 22 291 72 81 lub pod adresem email: iod@pwginfo.pl

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, skorzystaj z formularza, zadzwoń lub wyślij email. Wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.