Europejskie Biuro Ochrony Finansów

Europejskie Biuro Ochrony Finansów

Europejskie Biuro Ochrony Finansów powstało z myślą o Przedsiębiorcach. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacji biznesowej, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą oraz niestabilność polskiego rynku sprawiły, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora B2B udostępniamy narzędzie chroniące należności naszych Klientów.

Znajomość rynku i szacunek dla relacji handlowych w połączeniu ze skutecznością działań windykacyjnych sprawiają, iż cash-flow naszych Klientów jest chroniony w najlepszy możliwy sposób.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów działa tylko i wyłącznie w sektorze biznesowym. Obce jest nam szablonowe podejście do zlecenia, ponieważ nie obsługujemy wierzytelności masowych. Dla nas każde zlecenie stanowi odrębną całość, nad którą pracuje zespół doświadczonych specjalistów, przygotowując strategię windykacyjną dostosowaną do indywidualnego przypadku.

Właśnie to wyróżnia EBOF na tle Konkurencji.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, skorzystaj z formularza, zadzwoń lub wyślij email. Wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.