Bibby Financial Services

Bibby Financial Services

Bibby Financial Services Sp. z.o.o. jest niezależną od banku firmą oferującą usługi finansowe dla sektora MŚP, działającą na polskim rynku od 15 lat.

Bibby Financial Services proponuje swoim Klientom rozwiązania zapewniające poprawę płynności finansowej oraz efektywną kontrolę nad należnościami, włączając w to zabezpieczenie przed niewypłacalnością kontrahentów. Kieruje swoją ofertę do firm prowadzących sprzedaż z odroczonymi terminami płatności:

- produkcyjnych

- handlowych i usługowych

Oferuje faktoring krajowy i eksportowy, z regresem i bez regresu, a także faktoring odwrotny, dla transportu oraz faktoring dla małych firm.

Spółka należy do istniejącej od 1807 roku finansowej części brytyjskiej firmy Bibby Line Group Ltd., w ramach której działają trzy grupy podmiotów oferujące następujące rodzaje usług: transport morski – Bibby Line Ltd.transport, usługi logistyczne – Bibby Distribution Ltd. i usługi finansowe – Bibby Financial Services. Ścisła współpraca polskiej spółki z firmą macierzystą zapewnia dostęp do najlepszych rozwiązań.

Firma nieustannie poszerza zakres usług, mając na uwadze zróżnicowanie i zmieniające się potrzeby polskich przedsiębiorców. Proponujemy oferty skrojone na miarę Klienta, zapewniając przy tym przejrzystość procedur i osobisty kontakt z doradcą. Należymy do Polskiego Związku Faktorów.

Bibby Financial Services posiada trzy oddziały w Polsce: w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, skorzystaj z formularza, zadzwoń lub wyślij email. Wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.